Hakkımızda

Firmamız Türkiye’de ve yurtdışında önde gelen turizm tesislerine (Holiday Inn, Encore, Ramada, Hilton v.b.), büyük iş merkezlerine, gerek kendi imalatı, gerekse duvardan duvara halı, ithal halı, karo halı, zemin kaplama malzemeleri konusunda hem tedarik hem de uygulama kısmında; uzman  personel ile Dünya Standartlarında hizmet vermektedir.

Fuar ve Organizasyon Firmalarına (CNR, Demos, Yapı Fuarı, Anfaş, Voli, Pozitif, ITF vb.) gerek yurt içi,  gerek yurt dışında yılda 1 milyon m2’nin üzerinde halı tedariğini karşılamaktadır.

Dünyaca tanınmış İnşaat Firmalarının (HOCHTIEF, Astaldi Vb) yanında, yerli firmaların (Kalyon, Doğuş, Teknik Yapı, Artaş, Oğultürk Vb.) projelerinin,  Hastane (Acıbadem), Üniversite (Kemerburgaz Ünv. , Yeditep Ünv., İstanbul Ünv., Yıldız Teknik Ünv., İTÜ Vb.), Okul (Kültür Koleji, Doğa Koleji) gibi kurumsal alanlarda ve tüm zemin çözümlerinde direkt ya da alt yüklenici olarak yer alınmıştır.

Çimlenmenin maliyetli ve zor olduğu alanlarda doğal çim görünümlü suni çim olarak Lanscape ürünler (otel bahçesi, havuz kenarı, oyun parkı, Çim Çit) ile FIFA Onaylı futbol, multisport, rugby, tenis gibi spor alanları için bol ve zengin outdoor çeşitlerimizle de siz profesyonel tüketicilerin hizmetindeyiz.

Ayrıca Firmamız; İbadethane, Müze ve Ören Yerlerinin zemin çözümlerinde yapmış olduğu titiz çalışmalar nedeniyle de, piyasanın tartışmasız aranan şirketlerinden olmuştur.

Şirketimiz; Almış olduğu projeler de müşteri isteklerini ön planda tutarak, ölçülendirme aşamasından renk ve desen seçimine kadar tüm ‘Özel’ taleplere, İstanbulda ki 3000 m2’lik deposuyla cevap vermektedir.